przejdź do treści

A- A A+

W ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych "WIL.DA.SIĘ" zapraszamy na szkolenie z elektronicznego systemu składania ofert w platformie Witkac.pl. Jest to szkolenie w głównej mierze dla młodych organizacji pozarządowych, które zamierzają rozpocząć współpracę z samorządem i zastanawiają się jak zacząć pozyskiwać granty od tych podmiotów na realizację wartościowych inicjatyw.

Witkac.pl to serwis za pomocą, którego organizacje pozarządowe od 2016 roku składają oferty w trybie konkursowym do Urzędu Miasta Poznania i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w celu pozyskiwania dotacji na realizację własnych projektów oraz inicjatyw.

Na szkoleniu odpowiemy sobie na takie pytania: jak założyć konto, jak znaleźć interesujące nas konkursy, jak wypełnić w sposób prawidłowy ofertę konkursową, jak wygenerować papierową wersję oraz potwierdzenie złożenia oferty. Zostaną omówione także plusy i minusy stosowania platformy Witkac.pl

Szkolenie poprowadzi Tomasz Szwałek. Koordynator projektu Centrum Inicjatyw Lokalnych "WIL.DA.SIĘ". Autor i realizator licznych projektów w przestrzeni Schronu Kultury Europa. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie zarządzania kulturą i wspierania rozwoju kadr kultury.

 

Szkolenie jest bezpłatne!

Tytuł wydarzenia: Platforma Witkac.pl. Szkolenie z elektronicznego systemu składania ofert
Termin: 08.04.2017, g. 18:00-19:00
Miejsce: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24 w Poznaniu (wejście od strony podwórza)

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera

Początek strony