przejdź do treści

Aktualności

Mając na uwadze przedłużający się stan epidemiczny w Polsce i konieczność ograniczenia bezpośrednich kontaktów, ale też potrzeby organizacji pozarządowych, uprzejmie informujemy, iż Konsultanci Punktu  Konsultacyjnego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,  dla Organizacji Pozarządowych, w obszarze księgowym i prawnym, w dniach 30 i 31 marca 2020 r. będą świadczyli konsultacje w formie zdalnej, za pomocą e-maila lub telefonu.

 

Pan Maciej Witkowiak – radca prawny, będzie świadczył bezpłatne konsultacje prawne dla organizacji pozarządowych, w dniach 30.03 i 31.03 od godziny 16:00 do 19:00 pod numerem telefonu +48 539 987 565 oraz pod e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pani Grazyna Grześkowiak, będzie świadczyła bezpłatne konsultacje finansowe i księgowe dla organizacji pozarządowych w dniach 30.03 i 31.03 od godziny 15:00 do 20:00 pod numerem telefonu: +48 695 327999 i pod e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ponadto, w miesiącu kwietniu 2020 r. będą kontynuowane zdalne konsultacje  pod podanymi numerami telefonów i e-mailami.

Konsultacje odbywać się będą w dni i godziny dyżurowania Punktu tj:

 

Konsultacje księgowe  i finansowe w poniedziałki i środy od 16:00 do 18:00

(z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy)

 

Konsultacje prawne we wtorki i czwartki od 16:00 do 18:00

 

 


Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2020 pn. „ Organizacja „Wielkopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki”.


Na podstawie Uchwały Nr 53/2018 z dnia 7 grudnia 2018 roku w sprawie: trybu naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji konkursowych w ramach otwartych konkursów ofert organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i wojewódzkie samorządowe jednostki organizacyjne nadzorowane przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego zostali wyłonieni kandydaci, którzy będą brali udział w pracach komisji konkursowych Urzędu i Wojewódzkich Samorządowych Jednostek Organizacyjnych nadzorowanych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.


 Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że ruszył nabór wniosków do VIII edycji grantów DOZ Fundacji dbam o zdrowie. Zapraszamy do udziału w tym projekcie również Państwa organizację.


Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania swoich reprezentantów w celu zapewnienia ich uczestnictwa w pracach komisji opiniujących oferty w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Strona 1 z 21

Początek strony