przejdź do treści

Ponad 600 organizacji z 96 krajów i tylko dwie organizacje z Polski - w tym Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Fundacja została zakwalifikowana do Akceleratora największej na świecie społeczności crowdfundingowej - GlobalGiving.

Żeby zrobić kolejny krok i dołączyć do organizacji partnerskich GlobalGiving Fundacja musi do 26 czerwca zebrać 5 tys. dolarów od minimum 40 darczyńców na swój projekt - na część rehabilitacyjną w Osadzie Janaszkowo.

- W crowdfundingu chodzi o to, żeby zachęcić jak najwięcej ludzi do wpłacania, chociażby niewielkich kwot na ważny cel. Dlatego właśnie prosimy przyjaciół i znajomych, aby wspierali nasz projekt wpłacając darowiznę i/lub bądź przekazali informację o naszym projekcie swoim znajomym. – podkreśla Zuzanna Janaszek – Maciaszek, Prezes Fundacji PODAJ DALEJ.

Jeżeli Fundacja PODAJ DALEJ osiągnie cel, GlobalGiving ułatwi nawiązywanie kontaktów z nowymi darczyńcami z całego świata (wiele korporacji, które chcą wspierać cele społeczne, przekazuje darowizny właśnie przez tę platformę). Fundacja będzie też mogła korzystać z nowoczesnych narzędzi i szkoleń, słowem - będzie mogła robić jeszcze więcej dobrego dla osób z niepełnosprawnością.

Organizacja zaprasza na stronę www gdzie jest więcej o projekcie i możliwość dokonania darowizny.

Organizacja z góry dziękuje za pomoc!

Początek strony