przejdź do treści

Departament Zarządzania Środowiskiem i Klimatu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu uprzejmie informuje, iż istnieje możliwość nieodpłatnego przekazania składników majątku (mebli biurowych) będących w posiadaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na rzecz organizacji pozarządowych.

 

Organizacje pożytku publicznego z terenu województwa wielkopolskiego mogą zgłaszać zapotrzebowanie drogą mejlową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 czerwca 2024 r.

Decyzja o przekazaniu poszczególnych składników majątku na rzecz konkretnej organizacji pozarządowej zostanie podjęta przez Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Obdarowana organizacja będzie zobowiązana na własny koszt odebrać meble biurowe z siedziby Funduszu, która mieści się w Poznaniu w budynku OMEGA, przy ul. J.H. Dąbrowskiego 79a, II i IX piętro, (budynek wyposażony w windy).

Początek strony