przejdź do treści

Szanowni Państwo.

W imieniu pana Jacka Bogusławskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego zapraszamy na spotkanie informacyjne, którego tematem będą otwarte konkursy ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej na rzecz organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych oraz poprawy i rozwoju infrastruktury sportowej w roku 2021.

Spotkanie odbędzie się w formie online za pomocą platformy ZOOM we wtorek 15 grudnia 2020 r. o godz. 16.00. Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w dziedzinie kultury fizycznej na terenie województwa wielkopolskiego.

Celem spotkania będzie omówienie najważniejszych zasad i założeń ogłoszonych konkursów. Dowiecie się Państwo, jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć ofertę.

Jeśli planują Państwo realizację w 2021 roku imprez sportowych lub projektów z zakresu infrastruktury sportowej zapraszamy do udziału w konferencji szczególnie osoby, które w organizacjach zajmują się bezpośrednio składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

Termin
15 grudnia 2020 r. godz. 16.00 (spotkanie online - platforma ZOOM)

Zgłoszenia
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 11 grudnia 2020 do godz. 15.00. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy reprezentowanej organizacji pozarządowej. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania.

Organizator
Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

 

 

Początek strony